ماشین لباسشویی

یکی از وسایل مورد نیاز زندگی ماشین لباسشویی می باشد که نقش  بسیار مهمی در زندگی ما ایفا میکند . ما در این مقاله سعی داریم با معرفی ماشین لباسشویی و مزایا و معایب هر کدام بهترین راهنمایی را برای خرید به شما کرده باشیم .

 انواع ماشین لباسشویی 

  1. ماشین لباسشویی درب از بالا
  2.  ماشین لباسشویی درب ازبالا به همراه خشک کن دوقلو
  3. ماشین لباسشویی اتوماتیک 

ماشین لباسشویی درب:

ماشین لباسشویی درب از بالا با پر  کردن آب در آن  و حرکات چرخشی لباس ها میشورد و عمل شستن باید با دست صورت بگیرد مهمترین مزیت آن این است که سبک و به راحتی قابل جابجایی می باشد قیمت کمتر آن نسبت به بقیه مدل های ماشین لباسشویی و از جمله معایب آن این است که فقط قابلیت شستشوی  دارد.

 ماشین لباسشویی درب ازبالا به همراه خشک کن دوقلو:

در این مدل از لباشویی از معلق شدن لباسها برای شستشو استفاده میشود و بازدهی بالایی دارد و مزایایی که این مدل دارد شستشوی خیلی عالی و خشک کردن لباس در زمان کم میباشد و از جمله معایب آن چون سرعت چرخش آن بالا است باعث چروک شدن لباس میشود.

 

ماشین لباسشویی اتوماتیک :

این مدل از ماشین لباسشویی کارایی بالا و ظاهر زیبایی دارند که امروزه در اکثر خانه ها از این مدل که در برندهای مختلف طراحی و تولید شده اند استفاده میشود در این مدل ما فقط لباس کثیف را درون آن قرار میدهیم و پس از شستشو  لباس تمیز و خشک را از درو آن برمیداریم.

نکاتی که هنگام خرید ماشین لباسشویی باید به آن توجه کنید

  •  اولین نکته ای که هنگام خرید ماشین لباسشویی باید به آن دقت استاندارد بودن و رتبه برچسب انرژی آن می باشد.
  • بر اساس تعداد اعضای خانواده ظرفیت ماشین لباسشویی که برحسب کیلوگرم می باشد را انتخاب کنید.
  • در صورتی که محل قرار دادن ماشین لباسشویی به آب گرم نزدیک می باشد ماشین لباسشویی  دو شیر را پیشنهاد می کنیم در این صورت در مصرف انرژی صرفه جویی کرده اید.
  • سرعت خشک کردن در ماشین لباسشویی با واحد دور در دقیقه مشخص میشود اگر برای خشک کردن لباس محدودیت دارید و ترجیح میدهید که به صورت خشک یا نیمه خشک از ماشین لباسشویی خارج کنید بهتر است ماشین لباسشویی با دور بیشتر را انتخاب کنید.

نظر دهید

پاسخ دهید