راهنمای خرید کیک پز

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که علاقه به درست کردن کیک دارید یک ابزر کاربردی برای درست کردن انواع کیک های خوشمزه استفاده از یک کیک پز برقی می باشد که می تواند کار شما را راحت کند و یک ابزار عالی برای بهتر درآمدن کیک شما باشد اگر قصد خرید کیک پز برقی را دارید و اطلاعاتی در این خصوص ندارید پیشنهادمیکنم در ادامه با ما همراه باشید تا به نکاتی که قبل خرید یک کیک پز برقی باید بدانید آشنا شویدتا بهترین انتخاب را در خرید داشته باشید.

انواع کیک پز کیک:

کیک پز المنت دار برقی:کیک پز المنت دار با برق کار میکند و استفاده از آن خیلی راحت تر است  و به آسانی و در مدت زمان کوتاه می توانید در آن کیک درست کنید این مدل علاوه بر درست کردن کیک برای بخارپز کردن سبزیجات, پخت پیتزا و …. نیز کاربرد دارد.

کیک پز بدون المنت : این نوع کیک پز استفاده آن همانند قابلمه است  که در وسط آن یک دایره ای گرد تا بالای لبه های قابلمه است را دارا می باشد  این مدل باید روی شعله های گاز قرارداد شود و با حرارت ملایم کیک شما پخته می شود.

 

پارامتر های مهم هنگام خرید کیک پز:

جنس بدنه : اولین چیزی که به هنگام خرید کیک پز مورد توجه قرار می گیرد جنس بدنه کیک پز می باشد سعی کنید کیک پزی انتخاب کنید که  جنس بدنه آن با دوام باشد و به مرور زمان نباید رنگ آن تغییر کند . زیبای ظاهری بدنه کیک پز به صورت سلیقه ای توسط افراد انتخاب می شود.

جنس لایه داخلی: این پارامتر رابطه مستقیم به کامل بیرون درآوردن یک کیک از قالب شما را دارد به این نکته توجه کنید که جنس لایه داخلی کیک پز باید حتماً نچسب و یا از جنس تفلون باشد.

اندازه کیک پز: این پارامتر را شما باید با توجه به تعداد اعضای خانواده در نظر بگیرید اگر تعداد اعضای خانواده شما کم است کیک پز بزرگ  برای شما عملا کاربردی ندارد.

استفاده آسان از کیک پز: هنگام خرید این نکته را هم در نظر بگیرید کیک پزی را انتخاب کنید با استفاده از آن راحت باشد.

تک کاره و چند کاره بودن کیک پز : در مدل های تک کاره تنها قابلیتی که داشت پخت کیک بود در مدلهای جدید یا چند کاره شما می توانید انواع نان ,پیتزا ,سرخ کردن گوشت و…. برخوردار است که به طبیعطا  قیمت بالایی نسبت به مدل های تک کاره دارد..

 

 

نظر دهید

پاسخ دهید

دسته‌های محصولات