راهنمای خرید چرخ گوشت

اگر شما قصد خرید یک چرخ گوشت دارید و هیچ اطلاعاتی از این وسیله ندارید انتخاب و خرید برای شما کار بسیار سختی است چون در بازار انواع  مختلفی موجود است که  در صورت عدم آگاهی کار را رای شما در انتخاب دشوار میکند  در این مقاله  به پارامتر ها و نکاتی که هنگام خرید یک چرخ گوشت باید به آن توجه کنید می بپردازد تا شما بهترین انتخاب را با داشتن آگاهی  در خرید داشته باشید .

انواع چرخ گوشت موجود در بازار:

  1. چرخ گوشت دستی
  2. چرخ گوشت برقی
انواع برندهای چرخ گوشت موجود در بازار با بهترین کیفیت و قیمت

چرخ گوشت دستی: که عملیات چرخ کردن گوشت با توان و نیروی دستان خودتان انجام می شود با اهرمی که در آن قرار دارد و با چرخاندن آن اهرم گوشت چرخ میشود مزیتی که این نوع چرخ گوشت دارد قیمت کم آن نسبت به چرخ گوشت های برقی می باشد و یکی از معایب آن زحمت و زمان بر بودن  آن می باشد .

چرخ گوشت دستی لاکور مدل 60340

چرخ گوشت برقی : عملیات چرخ کردن گوشت به وسیله برق انجام می شود و عملیات چرخ کردن به راحتی انجام میشود که چرخ کردن گوشت در این نوع به این صورت است که موتور دستگاه تیغه آن را می چرخاند و سریع چرخ کردن گوشت به پایان می رسد مزیتی که این نوع دارد راحتی و سرعت بالا در چرخ کردن کوشت است و عیب آن قیمت بالای آن نسبت به چرخ گوشت دستی میباشد .

چرخ گوشت بوش مدل MFW68640

پارامترهای یک چرخ گوشت خوب:

اگر شما برای خرید چرخ گوشت برقی به بازار بروید با برندها و مدلهای متفاوتی مواجه میشوید که در صورت عدم آگاهی از ویژگی های یک چرخ گوشت خوب نمیتوانید خرید خوبی داشته باشید در ادامه با ما همرا باشید تا با نکاتی که هنگام خرید یک چرخ گوشت خوب باید توجه کنید آشنا شوید تا بهترین انتخاب را در خرید داشته باشید.

قدرت و توان چرخ گوشت

یکی از پارامترهای خیلی مهم که هنگام خرید باید به آن توجه شود قدر و توان چرخ گوشت می باشد اگر شما می خواهید میزان گوشت زیادی را در مدت زمان کمی چرخ کنید لازم است که قدرت و توان دستگاه شما بالا باشد و قدرت توان دستگاه شما باعث می شود که گوشت رابا سرعت بالایی  چرخ کنید در نتیجه فشار کمتری به دستگاه شما وارد شود و این سرعت بالا و توان بالا باعث می شود که چرخ گوشت شما دچار فرسایش و خراب شدن قطعات نشود.

گنجایش و ظرفیت چرخ گوشت

به میزان خروج کوشت در هر دقیقه گنجایش و ظرفیت چرخ گوشت گفته میشود که هر چه میزان گنجایش چرخ گوشت بالا باشد ظرفیت چرخ گوشت بالا تر است.

اندازه و فضایی که چرخ گوشت اشغال میکند

اگر فضای آشپزخانه و کابینت های شما فضای زیادی ندارد سعی کنید چرخ‌گوشت ای را خریداری کنید که فضای کمتری را اشغال کند تا فضای آشپزخانه شما را مرتب باشد و هنگام استفاده از آن راحتی با آن کار کنید.

نظافت چرخ گوشت

از آنجایی که کار این وسیله با گوشت خام  سر کار دارد نظافت آن اهمیت خیلی بالایی دارد  پس سعی کنید هنگام خرید چرخ گوشت به این نکته توجه کنید که چرخ گوشتی را خریداری کنید که تیغه آن به راحتی قابل شستشو باشد و نکته دیگر اینکه قطعات آن قابل جدا شدن باشد تا به راحتی بتوانید قطعاتی که با گوشت خام در ارتباط است را به راحتی بشویید.

 

نظر دهید

پاسخ دهید

دسته‌های محصولات