راهنمای خرید مایو زنانه

اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که به شنا یا و یا بازی های آبی علاقه‌مند هستید تهیه لباس شنا برای شما لازم و ضروری می باشد و انتخاب یک لباس شنای مناسب باعث می شود شما از ورزش و بازیهای آبی نهایت لذت را ببرید دیجی هات در این مقاله سعی دارد به نکاتی که هنگام خرید مایو باید به آن توجه کنید بپردازد تا شما بهترین و راحت ترین لباس شنا را برای خود خریداری کنید.

انواع مایو به دو دسته کلی تقسیم می شود:

مایو یک تیکه: همانطور که از نام آن پیداست لباسی است که بالاتنه و پایین تنه آن به هم وصل است و بیشتر قسمتهای بدن را می پوشاند که در مدل های متنوعی از این نوع در بازار موجود میباشد.

مایو دو تیکه :از دو تیکه تشکیل شده و قسمت بالاتنه جدایی از قسمت پایین تنه می باشد که این مدل هم تنوع زیادی در بازار دارد دو تکه بودن آن باعث می شود شما آن را با هر مایع دیگری ست کنید.

انتخاب مایو با توجه به مدل اندام هر فرد:

از آنجایی که خانمها به ظاهر و پوشش خود در هر شرایطی اهمیت زیادی می دهند و از آنجایی که مایو به راحتی اندام را به نمایش می گذارد سعی کنید مایویی را انتخاب کنید که به اندام تان بیاید و نواقص را زیاد برجسته نکند که در ادامه به آن اشاره می کنیم:

افرادی که سینه های بزرگ دارند:

  •  کاپ مایو پهنتر باشد.
  • بند های نازک برای این مدل سینه مناسب نیست.
  • اندازه مایو را با توجه به سایز سوتین تان انتخاب کنید.
  • مایو بدون بند خریداری نکنید چون نمی تواند سینه ها را نگه دارد.

اگر باسن بزرگ دارید:

  • شورتهای با پوشش کامل استفاده کنید .
  • مایو یک تکه برای افراد مناسب است
  • شورت های لامبادا که پوشش زیادی نمی دهم باسن را مناسب نیست.

پارامترهایی که هنگام خرید مایو زنانه باید به آن توجه کرد:

جنس مایو: اگر پوست حساسی دارید سعی کنید مایو را انتخاب کنید که جنس آن حساسیت زا نباشد در غیر این صورت هزینه اضافه به شما تحمیل می شود و باید مایع جدید برای خودتان خریداری کنید.

سایز مایو : هنگام انتخاب مایو سعی کنید مایویی را انتخاب کنید که زیاد چسبان نباشد که در غیر این صورت در آن احساس راحتی نمی کنید و به راحتی نمی توانید با آن شنا کنید .

مقاومت در مقابل املاح آب : مایو باید در مقابل املاح آب باید مقاوم باشد آب استخرها حاوی املاح شیمیایی است که ممکن است لباس شنا را از بین ببرد پس سعی کنید مایو خریداری کنید که مرغوب و با کیفیت باشد یک مایو مرغوب آب کمتری به خود جذب می کند و در برخی از مدل ها روی اتیکت ذکر شده که چه اندازه در برابر کلر و املاح آب مقاوم است.

 

نظر دهید

پاسخ دهید

دسته‌های محصولات