راهنمای خرید زیر انداز سفری

بسیاری از مردم اهل سفر هستند و لوازم سفر برای آن ها اهمیت خیلی زیادی دارد یکی از این اقلام مورد نیاز زیر انداز می باشد دیجی هات در این مقاله سعی دارد با معرفی انواع زیر انداز و مزایای هر کدام بپردازد تا شما بهترین زیرانداز را متناسب با نوع سفر هایی که دارید خریداری کنید.

انواع زیرانداز سفری:

  1. زیرانداز حصیری
  2. زیرانداز حصیری سفری ضد آب
  3. زیرانداز بادی
  4. زیر انداز سفری پارچه ای
  5. زیر انداز فشرده

زیرانداز حصیری: زیر انداز از چوب ساخته شده و شما به راحتی می توانید در طبیعت از آن استفاده کنید و به دلیل جنسی سخت خار و چوب از آن عبور نمی کند و به راحتی می توانید روی آن بنشینید .

زیر انداز حصیر پلاستیکی:این نوع زیرانداز از نظر شکل و ظاهر شبیه حصیر چوبی می باشد فقط جنس آن از پلاستیک بافته شده و مزیت آن این است که در جایی که مرطوب هم باشد می‌توانید از این زیرانداز استفاده کنید بدون اینکه نگران باشید زیر انداز نم بردارد

 

تیرانداز بادی : این نوع یک زیر انداز فوق العاده نرم و راحت است  هر جایی نمی توانید از آن استفاده کنیدفقط جاهای صاف قابل استفاده است چون سوراخ میشود .

زیرانداز فشرده : زیرانداز از فوم فشرده و نرمی ساخته شده است باعث می‌شود شما در طبیعت و هر جایی که سطح ناصاف همراه خار و خاشاک وجود دارد به راحتی می توانید از این زیرانداز استفاده کنید بدون اینکه نگران باشید بدن شما اذیت شود و یا چیزی از آن عبور کند .

زیر انداز
متنوع ترین زیر اندازهای سفری با بهترین قیمت و کیفیت

نکاتی که قبل از خرید زیر انداز باید به آن توجه کنید:

انداز زیر انداز : شما باید بر اساس تعداد افراد خوانواده زیر انداز با سایز متناسب را خریداری کنید  ما پیشنهاد میکنیم زیرانداز بزرگتر تهیه کنید تا به راحتی بتوانید از آن استفاده کنید.
ضخامت زیرانداز: اگر شما بیشتر اهل سفر در طبیعت هستید بهتر از زیرانداز ضخیم تر تهیه کنید تا هنگام استفاده از آن اذیت نشوید و چیزی به داخل آن فرو نشود.
قابلیت جمع شدن: یک زیر انداز علاوه بر کیفیت باید راحت جمع شود  تا خیلی راحت بتوانیم آن را حمل کنیم زیراندازی که خیلی راحت جمع می‌شود برای ما راحت تر است.
شست و شو زیرانداز :طیعتاً به مرور زمان زیراندازی که خریداری می‌کنید کثیف می شود و نیاز است که بشورید پس زیر اندازی تهیه کنید که قابل شستشو باشد.

نظر دهید

پاسخ دهید

دسته‌های محصولات