راهنمای خرید دمبل

دمبل یکی از وسایل ورزشی  وزنه بردری است که در بدنسازی از آن استفاده می شود این وسیله ورزشی بیشتر عضلات را درگیر میکند.اگر برای شما مقدور نیست یا زمانی ندارد که به باشگاه بروید وسیله این وسیله کاربردی می تواند به شما کمک کند تا در منزل به راحتی از آن استفاده کنید و به اندام ایده آل خود برسید دمبل علاوه بر ایده آل کردن اندام  باعث سلامتی در بدن نیز می شود.

انواع دمبل:

دمبل های ثابت :این نوع دمبل به صورت افقی و عمودی در بازار موجود است و به صورت جفتی به فروش می‌رسد و در وزن های یک تا ۱۰۰ کیلوگرم می باشد اگر تا به حال از این وسیله استفاده نکرده اید پیشنهاد می کنم در ابتدا دمبل های با وزن سبک تر را برای خرید انتخاب کنید چون وزن این مدل ها ثابت است و ممکن ستبه شما آسیب برساند.

دمبل بدنسازی شش ضلعی 5 کیلوگرمی بسته 2 عددی

دمبل های قابل تنظیم: این نوع دمبل قابلیت تغییر وزن از ۵۰۰ گرم تا ۲ کیلو گرم را برای شما فراهم میکند. اگر شما برای اولین بار می خواهید دمبل بزنید طبیعتاً با وزن زیاد دمبل زدن برای شما کار خیلی سخت می شود از آنجایی که این نوع دمبل وزنش قابل تغییر میباشد می توانید به مرور زمان و عادت کردن بدن وزن آن را بیشتر کنید این دمبل برای شما صرفه اقتصادی نیز دارد به خاطر اینکه شما دمبل هایی با وزن های مختلف را باید جدا خریداری کنید ولی این دمبل با قابلیت تغییر وزن می تواند یک جفت برای شما کافی باشد.

دمبل رکورد مدل N2 ده کیلوگرمی بسته 2 عددی

دمبل های ایروبیک: این نوع دمبل  همانطور که از نام آن پیداست برای برای ورزش ایروبیک مناسب است که در رنگ ها و وزن های مشخصی در بازار موجود است وزن آن است 5/0تا ۱۰ کیلوگرم می باشد جنسش از فلز است و دارای یک روکش لاستیکی میباشد.

دمبل 1 کیلوگرمی مدل رکورد کد 2 بسته 2 عددی

انواع دمبل ای موجوددر بازر ب بهترین قیمت وکیفیت

نکاتی که هنگام خرید دمبل باید در نظر گرفت:

وزن دمبل: این مورد با توجه به وضعیت جسمانی و توان دستهایتان باید وزن مناسب دمبل را انتخاب کنید و اگر با یک مربی بدنسازی مشورت کنید برای شما بهتر است و شما باید بر اساس نوع تمرین و ورزشی که دنبال می کنید دمبل مناسب را انتخاب کنید وزن دنبل اهیمت زیای دارد و در صورت انتخاب نا مناسب میتاند به شما صدمه بزند.

شکل دمبل: در بازار دمبل به دو شکل است که سری آن یا گرد است یا شش ضلعی که شش ضلعی به این دلیل که اگر روی زمین بگذاریم ثاب است و قل نمیخورد بهتر است.

دمبل استاندارد: از آنجایی که این وسیله با سلامتی شما در ارتباط است سعی کنید دمبلی استاندارد خریداری کنید که جنس مرغوب داشته باشد و کیفیت آن مناسب باشد.

تجهیزات جانبی دمبل: یکی از وسایلی که هنگام خرید دمبل باید فراموش نکنید خرید دستکش برای نگه داشتن دمبل و استفاده از آن می باشد این دستکش ها در قسمت انگشت ها باز است و ناحیه کف دست را پوشش می دهد و بسته به نوع دمبلی که استفاده می کنید باید دستکش فوق را تهیه کنید.

نظر دهید

پاسخ دهید

دسته‌های محصولات