جاروبرقی

راهنمای خرید جارو برقی

همیشه یک محیط تمیز به ما حس خوب میدهد در گذشته برای نظافت از جارو دستی استفاده میکردند با پیشرفت علم انواع مدل های جارو برقی طراحی و تولید شدن که کار نظافت را برای ما راحت کردند در این مقاله ما به شما کمک میکنیم تا بهترین انتخاب را برای خرید جارو برقی داشته باشید .

انوع جارو برقی:

 • جارو برقی هتلی
 • جارو برقی تجاری
 • جارو برقی صنعتی

جارو برقی خانگی

جارو برقی هتلی:

از آنجایی که هتل ها جای شلوغ و پر رفت امدی است نظافت و تمیزی آن برای هتل داران با اهمیت است که جارو برقی هتلی کار آنها را راحت تر کرده است این نوع جارو برقی در دونوع موجود است سیستم مرکزی و مخزن متحرک این نوع جارو برقی بسیار با دوام و مقاوم است.

 

جارو برقی تجاری:

این جارو برقی نیز مانند مکنده های دیگر است که مهم ترین تفاوت آن در موتور و پمپ آن است از آنجایی که حجم آلایننده تولیدی در محیط های تجاری بیشتر میباشد این جارو برقی به دلیل استحکام و دوام بالا مناسب است.

 

جارو برقی صنعتی:

این مدل از جارو برقی برای نظافت آلودگی های خشک و مرطوت صنعتی طراحی شده است این مدل دسترسی به نقاط دشوار را نیز آسان میکند و فرایند نظافت را کامل میکند.

جارو برقی خانگی:

جارو برقی خانگی که در این مقاله قصد داریم آن را توضیح دهیم که امروزه در انواع مختلف با برند های مختلف تولید شده است و در اکثر خانه ها حضور دارد که هر کدام کارایی منحصر به فرد خود را دارد که شامل موارد زیر میباشد.

 1. ایستاده یا عصایی
 2. شارژی
 3. خوابیده
 4. رباتی

جارو برقی ایستاده یا عصایی:

در جارو برقی ایستاده همه اجزای آن که شاما کیسه پاروبی و موتور همه در یک بدنه قرار دارند که این مدل جارو برقی به دو مدل تقسیم میشود برقی و شارژی این جارو چون مخزن کوچکی دارد برای محیط های بزرگ مناسب نیست.

 

جارو برقی شارژی:

این جارو برقی شارژی و بیسیم است که در تمیز کردن راحت کاربرد آن عالی است مخصوصا تمیز کردن ماشین و لای صندلی های آن

جارو برقی خوابیده :

جارو برقی خوابیده در اکثر خانه ها از آن استفاده میشود و امکانات اضافی مانند لوله تلسکوپی و خرتومی دارد این ودل در مصرف روزانه بسیار کاربردی است .

نکات مهم هنگام خرید جارو برقی:

 • اولین نکته هنگام خرید جارو برقی نوع نیازی که به آن دارید و برای چه محیطی میخواهید.
 • یکی از پارامترهای مهم قدرت مکندگی آن است کمترین آن 1600 وات و بیشترین آن 2500 که برای مصارف خالنگی است که هر چه قدرت جارو برقی بیشتر باشد مکندگی آن بیشتر است و برای مصرف صنعتی 3000 تا 8000 وات میباشد  .
 • جارو برقی یکی از وسایل پرصدا است که هنگام خرید باید به میزان صدای تولید آن که بر حسب دسی بل است توجه کنید .
 • هنگام حرید جارو برقی یکی از مسائل مهمی که باید به آن توجه کرد وزن آن است چون اگر سنگین باشد نظافت را برای شما دشوار میکند.

نظر دهید

پاسخ دهید