اتو

راهنمای خرید اتو

اتو یک واژه روسی است که در زبان فارسی رواج پیدا کرده است و برای صاف کردن و آهار کردن لباس پرده و … استفاده میشود یک لباس صاف و اتو کشیده بخش مهمی است که علاوه بر جلوه خاصی که به هر فرد میدهد باعث اعتماد به نفس در افراد میشود  که علاوه بر صاف کردن لباس شما  به علت دمای بالا آن باعث میشود باکتری های رو لباس کشته شود. در این مقاله سعی داریم با معرفی انواع اتو و کاربرد آن شما را برای یک خرید عالی راهنمایی کنیم .

انواع اتو:

  1. اتو بخار معمولی
  2. اتو بخار ایستاده
  3. اتو بخار سفری
  4. اتو بخار با مخزن جداگانه
  5. اتو پرسی

اتو
محبوب ترین انواع اتو موجود در بازار

اتو بخار معمولی:

این اتو اغلب در همه خانه ها وجد دارد و علاوه بر کارایی بالایی که  دارد سبک و جمع جور است و استفاده آن خیلی راحت هست و شما خیلی سریع میتوانید لباس خود را اتو کنید و نتیجه مطلوب را ببینید.

اتو بخار ایستاده:

از این مدل اتو به صورت عمودی هم استفاده میشود که برای لباس های آویز بسیار مفید است و اغلب در بوتیک استفاده میشود و به راحتی میتوانید از آن استفاده کنید و خیلی سریع نتیجه مطلوب راببینید.

اتو بخار مسافرتی:

این اتو بسیا کوچک و جمع جور میباشد که مناسب سفر است و در بعضی از مدل ها دسته تا شو دارد.

اتو بخار مخزن جداگانه:

دستگاهای اتو مخزن جدا گانه دارای مخزن جدا گانه بخار است که اتو کشی سریع و لذت بخش میشود که ویژگی خاص آن جلو گیری از برق افتادگی روی لباس میشود. با این اتو حجم زیادی از لباسها را خیلی سریع میتوانید اتو کشی کنید.

اتو بخار پرس:

این مدل اتو قبلا در خشکشویی ها پیدا میشد ولی امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده و در اغلب خانه ها است با وجود این اتو شما نیازی به خشک شویی دیگر ندارید.

نکاتی که همنگام خرید اتو باید به آن توجه کنید:

  • ضد رسوب باشد اتویی که این قابلیت را داشته باشد از تشکیل رسوب جلوگیری میکند که این ویژگی باعث طول عمر اتو میشود.
  • وزن اتو اگر خیلی سبک باشد نتیجه مطلوبی را نمیگیرد و اگر خیلی سنگین باشد دست شما را خسته میکند پس به این موضوع توجه کنید که نه خیلی سبک باشد و نه حیلی سنگین ما بین این دو باشد.
  • زمان گرم شدن اتو اغلب دو دقیقه است.
  • کف اتو اهمیت بسیار مهمی دارد و سرامیک بهترین نوع است و استیل بدترین نوع پس به این موضوع توجه کنید.
  • اگر اتویی که میخرید سیم کوتاهی داشته باشد خیلی آزار دهنده است پس به اندازه سیم آن دقت کنید.

نظر دهید

پاسخ دهید