آبمیوه گیری

راهنمای خرید آبمیوه گیری

 نوشیدن آب میوه های تازه علاوه بر اینکه باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشودنوشیدن  یک آب میوه است.دیحی هات در این مقاله سعی دارد شما را با انواع آبمیوه گیری و پارامتر هایی که در هنگام خرید باید به آن توجه کنید می پردازد.

 انواع آبمیوه گیری:

  1. آبمیوه گیری اهرمی 
  2. آبمیوه گیری برقی
  3.    آب مرکبات گیر دستی
  4.  آب مرکبات گیر برقی
  5.  آبمیوه گیری چند کاره

آبمیوه گیری اهرمی:

این مدل  آبمیوه گیری نیازی به برق  ندارد و اهرمی که در آن وجود دارد با استفاده از نیروی دست آب میوه را می گیرد و اما از آن جایی که به برق نیازی ندارد شما در هر جایی که باشید می توانید از آن استفاده کنید .

آبمیوه گیری برقی:

این مدل از آب میوه گیری  با توجه به اینکه با برق  کار می کند عمل گرفتن آب میوه را خیلی سریع  انجام میدهد و برای گرفتن آب میوه و سبزی استفاده میشود.

آب مرکبات گیر دستی:

آب مرکبات گیر دستی ساده ترین نوع آبمیوه گیری است در این مدل باید  میوه  را از وسط نصف کنید و با  با فشار دست روی سری پارچ عمل گرفتن آب میوه را انجام دهید .

مرکبات گیر برقی:

مرکبات گیر برقی مرکبات باید مرکبات با دست روی ریمرقرار بگیرند آبمیوه گیری کار آب گیری  را انجام میدهد و در آن صافی تعبیه شده است که آبمیوه بدون پوره بگیریم.

آبمیوه گیری چند کاره:

آبمیوه گیری چند کاره علاوه بر آب میوه گیری کاربردهای دیگری نیز دارد قیمت مقرون به صرفه می باشد وسیله کاربردی دیگر وسایل لازم و ضروری در آشپزخانه می باشد همراه دارد اگر آبمیوه گیری چندکاره میخرید یک محصول با کیفیت خرید کنید اگر موتور داستگاه بسوزد دیگر کاربرد ندارد.

پارامترهای های مهمی که هنگام خرید آبمیوه گیری باید به آن توجه کنید :

  • هنگام خرید آبمیوه گیری به صدای تولیدی آن توجه کنید  بعضی از آبمیوه گیری ها صدای بیشتری تولید می کندو زمان استفاده لغزش دارد که این به یک عیب گفته میشود .
  • قدرت دستگاه آبمیوه گیری را مورد بررسی قرار داد که حداقل 600 وات  شروع می شود تا ۱۵۰۰وات
  • در مورد تیغه آبمیوه گیری بهترین نوع پولادی و تیتانیوم است.
  • دستگاه خریداری کنید که دهانه ورودی میوه آن بزرگ باشد .
  • قبل از خرید آبمیوه گیری در مورد برند که میخواهید خریداری کنید تحقیق کنیدتا متناسب با نیاز شما باشد

نظر دهید

پاسخ دهید